Университет Экономики - Представительство в Украине
UA| RU +38 096 8931714 Подати заявку

Центр розвитку кар'єри

Центр розвитку кар'єри WSG працює з 2001 року і є одним з найстаріших у Бидгощі. Події, які організовує Бюро: «Ярмарок вакансій», «Академія планування кар’єри», цикл зустрічей «Бесіди з роботодавцем» та «Тісні зустрічі з бізнесом» протягом багатьох років високо оцінюють студенти, випускники та роботодавці.
Центр розвитку кар'єри WSG було створене для того, щоб допомагати молодим людям у виборі кар'єрного шляху та пропагувати підприємницькі стосунки. Усі зацікавлені сторони можуть безкоштовно скористатися послугами Офісу.
В Центрі розвитку кар'єри була створена «Студентського бізнес сфера» яка об'єднує бізнес-підрозділи університету які працюють у бізнес-середовищі, сфері підприємництва та інновацій,старт-центр післядипломної освіти та навчання, інкубатор академічного підприємництва в WSG, Club Cash Flow та WSG Career Office.
Мета Центра розвитку кар'єри - широко пропагувати та впроваджувати підприємницьку позицію, зустрічі з підприємцями, тренінги з формування фінансових навичок та підвищення кваліфікації молодих людей. Допомога в пошуку місця тимчасової, сезонної або постійної праці.
Для отримання додаткової інформації відвідайте www.e-absolwent.byd.pl

© 2024 Wyższa Szkoła Gospodarki