Университет Экономики - Представительство в Украине
UA| RU +38 096 8931714 Подати заявку

Ознайомчий виїзд в Польщу

 Представництво Університету Економіки «Вижша школа господаркі в Бидгощі» щороку організовує ознайомчі виїзди до Польщі для викладачів, студентів, абітурієнтів та їхніх батьків.

 Протягом п’яти-семиденного візиту учасники знайомляться з інфраструктурою Університету, облаштуванням кампуса, спілкуються з викладачами, студентами (в тому числі з України), представниками студентського самоврядування. Мають можливість відвідати гуртожиток та ознайомитись з умовами проживання студентів. Крім того, є можливість відвідати навчальні заклади-партнери нашого Університету: коледжі, ліцеї, школи – це цікаво для тих хто розглядає можливість навчання після 9-10 класу в Польщі. Додатковою є екскурсійна складова. Щоб прийняти остаточне рішення щодо закордонної освіти, варто відчути дух міста та країни навчання. Прогулятись вулицями, скуштувати місцеву їжу, скористатись громадським транспортом та відвідати кілька магазинів. Наприклад, одна із програм перебування 7 днів 7 ночей включає в себе:

1. Переліт авіакомпанією Ryanair Бориспіль-Бидгощ та Бидгощ- Бориспіль
2. Зустріч з керівництвом WSG;
3. Ознайомлення з кампусом, гуртожитком, структурою і матеріально-технічною базою Університету;
4. Екскурсія по Бидгощі;
5. Екскурсія в м.Торунь;
6. Екскурсія в м. Гданськ.
Додатково може бути:
- Поїздка в Берлін 2 дні
- Факультативні екскурсії на вибір за бажанням.

Програма перебування в Польщі гнучка і розробляється відповідно до кожного виїзду, враховуючи побажання групи стосовно кількості днів, екскурсій та інше, також може включати в себе стажування викладачів (детальніше про стажування → http://wsg.org.ua/internships-for-school.56.html

© 2024 Wyższa Szkoła Gospodarki