Университет Экономики - Представительство в Украине
UA| RU +38 096 8931714 Подати заявку

Сертифікація польської мови

WSG University (Бидгощ, Польща)

Сертифікація знання польської мови

  Сертифікат знання польської мови — обов’язковий документ для іноземних абітурієнтів, який необхідний для вступу до ВНЗ Польщі.
  Сертифікат В2 польської комісії визнається МОН України та задовольняє критерій Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам (Розділ ІІ, п. 1, п. 2, п. 3, п. 4, п. 5), а саме: сертифікат відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти (на рівні не нижче В2) з мов країн Європейського Союзу.
  Більшість навчальних закладів Польщі вимагають рівень В1 або В2.
  Також, він може знадобитися для отримання громадянства або при працевлаштуванні. Наприклад: медична сфера, послуги перекладу текстів, керівні посади інженерського та економічного профілю, інші.
  Сертифікат видається за результатами іспиту який проводить комісія Університету Економіки м. Бидгощ (Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy), Польща.

  Проведення іспиту з сертифікацією польської мають навчальні заклади які отримали таке право (ліцензію) від Міністерства Науки та Освіти Вищої Польщі. Університет має такий дозвіл на проведення даної сертифікації:
http://www.bip.nauka.gov.pl/certyfikacja-jezyka-polskiego-jako-obcego/lista-podmiotow-uprawnionych-do-organizowania-egzaminow-z-jezyka-polskiego-jako-obcego_mnisw.html

  Отже, існує єдина система володіння мовою в якій є 3 категорії: A, B, C. Додатково до цього, кожен рівень ще ділиться на два рівні - 1 і 2. Тобто, кожен рівень буде позначатися наступним способом - А1 або А2, В1 або В2 і С1 або С2. На кожному рівні виставляються певні вимоги: вміння, словниковий запас, розмовні теми, знання граматичних і синтаксичних конструкцій.

Рівень А1 – початковий (początkujący/ podstawowy).
Рівень А2 – початковий розширений (podstawowy/ zaawansowany).
Рівень В1 – середній, граничний (średniozaawansowany, progowy).
Рівень В2 – загальний, середній (średni ogólny, ponad zaawansowany).
Рівень С1 – високий, майже просунутий (zaawansowany).
Рівень С2 – професійний, володіння польською мовою досконало (profesjonalny).
Детальніше про рівні...

Іспит на отримання сертифікату складається з усного та письмового етапів та передбачає такі частини:

аудіювання
граматика
розуміння тексту
письмо
усне мовлення
Детальніше про етапи...

Вартість сертифікації 150 євро
Запрошуємо здати іспит з ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ та отримати СЕРТИФІКАТ
WSG University (Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy)!!!

  Подати заявку на навчання на курсах або проходження сертифіікації можна за посиланням: https://forms.gle/VD5vPxAgVo4L62gz7
 

© 2024 Wyższa Szkoła Gospodarki