Университет Экономики - Представительство в Украине
UA| RU +38 096 8931714 Подати заявку

БЕЗ ЗНО. БАКАЛАВР- «ЛОГІСТ». КИЇВ. КРЕМЕНЧУК. БИДГОЩ. ВСТУП 2020.

11лип.2020

Унікальна пропозиція від Університету!

Унікальна пропозиція від Університету!

Назва професії логіста походить від англійського слова «logistics». Воно означає «забезпечення матеріально технічними цінностями», «постачання». Представники напрямку відповідають за проходження товаром складного шляху від виробника до кінцевого споживача. Основні цілі професії логіста - це максимальне спрощення цього процесу, витримування встановлених термінів, збільшення вигоди сторін. Дохід висококваліфікованих співробітників в цій області високий, але складна робота вимагає наявності ряду важливих навичок і якостей.

Напрямки логістики:

Транспортна - відповідає за здійснення процесу доставки товарів з одного пункту в інший усіма можливими транспортними шляхами;

Складська - займається організацією раціонального процесу просування товарів і їх зберігання на території складських приміщень, відповідає за збереження найменувань;

Товарна - завідує прийомом найменувань на склад і їх відвантаженням контрагентам, веде оборот супровідних документів;

Закупівельна - це управління матеріальними потоками в процесі забезпечення підприємства матеріальними ресурсами.

Збутова - це комплекс взаємопов’язаних функцій, що реалізуються в процесі розподілу матеріального і супутніх йому (інформаційного, фінансового та сервісного) потоків між різними споживачами.

Митна - це розділ логістики, що забезпечує доставку вантажів між країнами і спрямований, в тому числі, на оптимізацію зовнішньоекономічної діяльності.

Інформаційна - область логістики організації, що вивчає і вирішує проблеми організації і інтеграції інформаційних потоків для прийняття управлінських рішень в логістичних системах.

Запасів - це управління запасами підприємства, має на увазі інтегрований процес, що забезпечує операції з запасами всередині фірми і поза нею - на всьому протязі ланцюга управління поставками.

У кожному з перерахованих випадків логістичний процес має свої нюанси. Від рівня знань представника професії залежить не тільки обсяг прибутку конкретної організації. При порушенні правил переміщення та зберігання продукції на логістів може поширюватися адміністративна і кримінальна відповідальність. У теорії, всю базову інформацію про професії логіст можна вмістити в пару пропозицій. Її представник забезпечує пересування товару між зазначеними точками, його зберігання на проміжних і кінцевому пунктах. В процесі враховуються всі дрібниці, які можуть вплинути на якість продукції і її собівартість. На практиці все набагато складніше. Різні області логістики вимагають специфічних знань і навичок. Немає гарантій, що професіонал, який досконально знає основи ЗЕД зможе правильно організувати складську логістику.

TOP логістичних компаній Світу та України можна знайти на сайті: http://wsg.org.ua/logistics.65.html

За напрямком підготовки «ЛОГІСТИКА» пропонується підготовка за рівнями:

БАКАЛАВРІАТ - Економіка в сфері TSL (Транспорт-Експедиція-Логістика) – 3 роки навчання (6 семестрів).
Програма підготовки та місця працевлаштування детальніше на сайті.
 

ІНЖЕНЕР - Логістика на підприємстві – 3,5 роки навчання (7 семестрів).
Програма підготовки та місця працевлаштування детальніше на сайті.

Навчання на території Україні здійснюється на базі Представництва Університету
Економіки в м.Київ або на базі Кременчуцької Філії Представництва.

Існує 2 програми організації навчання.

1 Програма

Навчання за обраним напрямком 1-й курс в Україні, на другий курс до закінчення навчання студент має виїхати до Університету Економіки в м.Бидгощ (Польща).

2 Програма

Навчання за обраним напрямком в Україні.
Студенти мають можливість з метою проходження практик, стажування та роботи в канікулярний період, виїхати до Польщі.
Програма виїзду передбачає і культурно-туристичні заходи.

Всі студенти мають доступ до програм практик, стажування які проходять на території Польщі та програми «Erasmus+»

По закінченню навчання на рівні бакалавріат/інженер є можливість отримати освіту за рівнем МАГІСТР - Логістика, Транспорт і Міжнародна торгівля – 2 роки (4 семестри – навчання в м.Бидгощ, Польща)

Важливі терміни:
- подача документів для вступу до 05.09.2020р
- оформлення договору та оплата до 10.09.2020р

Новини
© 2024 Wyższa Szkoła Gospodarki